_..:HRY:._

Recenze her,download her,návody do her.........

Statistika

Novinky

****

www.nejhry.wgz.cz www.nejhry.wgz.cz www.nejhry.wgz.cz

Recenze her

Zoufalé manželky

                           Zoufalé manželky 

 Zoufalé manželky

Popis :

Stejnojmenným seriálem (u nás známým jako Zoufalé manželky) inspirovaná kombinace sociální simulace a adventury, v níž se nastěhujete do předměstské čtvrti Wisteria Lane a vaším úkolem je odkrýt v sérii misí, respektive epizod, všechna tajemství a skryté pravdy této na první pohled až podezřele poklidné čtvrti.

V průběhu řady epizod s odlišným cílem se setkáváte se všemi obyvateli, či spíše obyvatelkami čtvrti, hovoříte s nimi, vyzvídáte, špehujete je, zkrátka snažíte se dozvědět co nejvíce informací potřebných k odkrytí pečlivě stráženého tajemství. Mezitím se však musíte starat i o svoji rodinu, dům a zahradu, musíte vařit, uklízet, můžete nakupovat, hrát poker se sousedkami a samozřejmě si upravovat dům k obrazu svému.

Řada výše uvedených aktivit, jako například vaření, starost o zahradu, hraní karet a starání se o zahradu, má podobu minihry. Hra sice disponuje oficiální licencí seriálu, ale hlavní postavy, až na jednu výjimku, nejsou nadabovány herci a herečkami, jež v seriálu účinkují. Tou výjimkou je Brenda Strong, která v seriálu vystupuje v roli ducha Mary Alice Young jako vypravěčka a ve hře plní tu samou roli.

Minimální konfigurace :

Windows XP, procesor 1400MHz, paměť 256MB RAM, grafická karta s 64MB RAM, 2.50GB volno na disku, 8x CDROM


Obrázky :

ScreenShot 1 ScreenShot 2 ScreenShot 3 ScreenShot 4
ScreenShot 5 ScreenShot 6 ScreenShot 7 ScreenShot 8
ScreenShot 9 ScreenShot 10 ScreenShot 11 ScreenShot 12
Žádné komentáře
 
Užívejte si to tu a určitě se vraťte. Đíky...